Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Display message
ro: Afișează mesaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entities
ro: Entități

[ctx: Entity type group]
en: Content
ro: Conținut
