Preview Site (1.1.11) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Log
af: Logboek

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Pending
af: Hangende

en: Deleted
af: Uitgewis
