Preview Site (1.1.11) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Log
et: Logi

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Created
et: Loodud

en: Domain
et: Domeen

en: Pending
et: Ootel

en: Key
et: Võti

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Deploy
et: Liiguta

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Max age
et: Maksimaalne vanus
