Preview Site (1.1.11) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Log
is: Gerðalisti

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Region
is: Øki

en: Created
is: Stovnað

en: Key
is: Lykil

en: Deleted
is: Strikað

en: Failed
is: Miseydnaðist
