Preview Site (1.1.11) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր
