Preview Site (1.1.11) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Key
jv: Kunci

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Public files
jv: Berkas umum
