Preview Site (1.1.11) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Domain
ka: დომენი

en: Key
ka: გასაღები

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Public files
ka: საჯარო ფაილები
