Preview Site (1.1.11) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Key
ku: کلیل

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Public files
ku: پەڕگە گشتییەکان
