Preview Site (1.1.11) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Deleted
nn: Sletta
