Preview Site (1.1.11) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Log
oc: Jornal

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Domain
oc: Domeni

en: Pending
oc: En espèra

en: Key
oc: Clau

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Changed
oc: Modificat

en: Public files
oc: Fichièrs publics
