Preview Site (1.1.11) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Log
sk: Záznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Domain
sk: Doména

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Key
sk: Kľúč

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Public files
sk: Verejné súbory

en: Strategy
sk: Stratégia

en: Step @current of @total
sk: Krok @current / @total
