Preview Site (1.1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Public files
bn: পাবলিক ফাইলসমূহ
