Preview Site (1.2.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Log
ar: السجل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Region
ar: منطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Domain
ar: النطاق

en: Pending
ar: معلّق

en: Key
ar: المفتاح

en: Deleted
ar: محذوف

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: Deploy
ar: نشر

en: Public files
ar: الملفات العامة
