Preview Site (1.2.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Public files
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ
