Preview Site (1.2.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Log
ca: Registre

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Created
ca: Creat

en: Domain
ca: Domini

en: Pending
ca: Pendent

en: Key
ca: Clau

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Deploy
ca: Desplega

en: Public files
ca: Fitxers públics
