Preview Site (1.2.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Domain
cs: Doména

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Key
cs: Klíč

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Changed
cs: Změněno

en: Building
cs: Prvky webu

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Public files
cs: Veřejné soubory

en: Secret
cs: Klíč

en: Max age
cs: Max stáří
