Preview Site (1.2.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Log
eo: Loglibro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Deleted
eo: Forigita
