Preview Site (1.2.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Log
fa: گزارش

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Region
fa: ناحیه

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Domain
fa: دامنه

en: Pending
fa: معلق

en: Key
fa: کلید

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Failed
fa: ناموفق

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی
