Preview Site (1.2.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Log
gl: Rexistro

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Created
gl: Creado

en: Domain
gl: Dominio

en: Pending
gl: Pendente

en: Key
gl: Clave

en: Deleted
gl: Borrado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: Public files
gl: Arquivos públicos
