Preview Site (1.2.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Log
hr: Dnevnik

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Domain
hr: Domena

en: Key
hr: Ključ

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Public files
hr: Javne datoteke
