Preview Site (1.2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Region
is: Svæði

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Pending
is: Í biðstöðu
