Preview Site (1.2.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Building
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
