Preview Site (1.2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Log
mn: Лог

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Created
mn: Үүссэн

en: Domain
mn: Домэйн

en: Deleted
mn: Устгагдсан
