Preview Site (1.2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
