Preview Site (1.2.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Region
nl: Gebied

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Domain
nl: Domein

en: Pending
nl: In afwachting

en: Key
nl: Sleutel

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Deploy
nl: Uitrollen

en: Building
nl: Gebouw

en: View logs
nl: Bekijk logs

en: Expiry date
nl: Vervaldatum

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Secret
nl: Geheim

en: Max age
nl: Maximum leeftijd

en: Stale
nl: Verouderd
