Preview Site (1.2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
