Preview Site (1.2.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Log
pl: Dziennik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Created
pl: Utworzono

en: Domain
pl: Domena

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Key
pl: Klucz

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Deploy
pl: Wdróż

en: Building
pl: Budowa

en: Public files
pl: Pliki publiczne

en: Secret
pl: Sekret

en: Max age
pl: Maksymalny wiek
