Preview Site (1.2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Key
ps: کيلی

en: Deleted
ps: ړنګ شو
