Preview Site (1.2.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Log
ru: Журнал

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Region
ru: Область

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Created
ru: Создано

en: Domain
ru: Домен

en: Item count
ru: Число записей

en: Pending
ru: В ожидании

en: Key
ru: Ключ

en: Deleted
ru: Удалено

en: Changed
ru: Изменение

en: Failed
ru: Не удалось

en: Deploy
ru: Развернуть

en: Building
ru: Строение сайта

en: Expiry date
ru: Истечение срока

en: Public files
ru: Общие файлы

en: Secret
ru: Секрет

en: Max age
ru: Максимальный возраст

en: Additional paths
ru: Дополнительные пути
