Preview Site (1.2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Domain
sl: Domena

en: Pending
sl: Čaka

en: Key
sl: Ključ

en: Deleted
sl: Izbrisano
