Preview Site (1.2.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Log
uk: Журнал

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Region
uk: Область

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Created
uk: Створено

en: Domain
uk: Домен

en: Item count
uk: Число записів

en: Pending
uk: Очікування

en: Key
uk: Ключ

en: Deleted
uk: Видалено

en: Changed
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: Deploy
uk: Розгорнути

en: Building
uk: Компіляція

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: Secret
uk: Таємний

en: Max age
uk: Максимальний вік

en: Strategy
uk: Стратегія

en: Additional paths
uk: Додаткові шляхи

en: Step @current of @total
uk: Крок @current з @total
