Preview Site (1.2.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Log
ur: لاگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت
