Prevnext (2.0.8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Node
be: Вузел

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
