Prevnext (2.0.8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Content
it: Contenuto

en: Node
it: Nodo

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni
