Prevnext (2.0.8) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Previous/Next links
nl: Vorige/Volgende links
