Prevnext (2.0.9) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Node
ja: ノード

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト
