Prevnext (2.0.9) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Node
ta: கணு

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
