Prevnext (2.0.9) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
