Prevnext (3.1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Entity Bundle
de: Entität Bündel
