Prevnext (3.2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності
