Price (2.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: None
it: Nessuno

en: Number
it: Numero

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Price
it: Prezzo

en: About
it: Informazioni

en: Currency code
it: Codice valuta

en: Currencies
it: Valute

en: Available currencies
it: Valute disponibili

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Numeric code
it: Codice numerico

en: currencies
it: valute

en: Administer currencies
it: Amministra le valute

en: Manage your currencies.
it: Gestisci le tue valute.

en: All currencies have already been imported.
it: Tutte le valute sono già state importate.

en: Imported the selected currencies.
it: Importate le valute selezionate.

en: If no currencies are selected, all currencies will be available.
it: Se non vengono selezionate valute, tutte le valute saranno disponibili.
