Price (2.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Price
pl: Cena

en: About
pl: O stronie

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Currencies
pl: Waluty

en: Available currencies
pl: Dostępne waluty

en: Add currency
pl: Dodaj walutę

en: Field types
pl: Typy pól

en: Numeric code
pl: Kod numeryczny
