Price (2.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Price
th: ราคา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
