Price (2.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: None
hu: Nincs

en: Number
hu: Szám

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Price
hu: Ár

en: About
hu: Leírás

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Currencies
hu: Pénznemek

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: currency
hu: pénznem

en: %title must be a number.
hu: %title értékének szám típusúnak kell lennie.

en: Add currency
hu: Pénznem hozzáadása

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Numeric code
hu: Számkód

en: currencies
hu: pénznemek

en: Format: @format
hu: Formátum: @format
