Price (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ
