Price (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Price
ar: السعر

en: Plain
ar: عادي
