Price (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Plain
be: Звычайны

en: Field types
be: Тыпы палёў
