Price (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর
