Price (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
