Price (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Price
ga: Praghas
